Jak mnozí z vás ví, jedná se o staronový e-shop, který vznikl vzájemným spojením naší spolupráce. "Slovo starý", vzhledem k tomu, že Monika Brýdová už dva e-shopy dříve provozovala a "slovo nový", jelikož se jedná obsahově o stejný sortiment, ale s novým, neotřelým a moderním designem eshopu. Můžete se těšit na hodně funkcí, zajímavý obsah plný inspirace a nápadů pro tvoření.

Poprosili jsme hlavní aktéry, aby nám ke vzniku společného projektu řekli více.

Co o spolupráci na tomto projektu říká Jiří Turner?

(majitel společnosti a provozovatel e-shopu)

Moje rodina se ve volném čase ráda zabývá tvořením všeho možného a v posledních letech jsme začali stále více a více sledovat tvorbu Moniky Brýdové. Já také rád tvořím, ale jsem převážně obchodně a technicky založený. Pracovním zaměřením jsem se vždy pohyboval v oblasti výpočetní a kancelářské techniky. Nejvíce mě baví obchod a společně s kolegy se zabýváme tvorbou webových stránek, aplikací, e-shopů a máme bohaté zkušenosti i v oblasti obchodu.

Jednoho dne mi moje maminka po shlédnutí Moničina blogu povídá: "Věděl jsi o tom, že Monika Brýdová hledá někoho, kdo by s ní spolupracoval a vedl e-shop?" A v tom to začalo...

Měl jsem povědomí, že kdysi dávno provozovala společně s exmanželem e-shop. Nebylo na co čekat, ihned jsem napsal Monice e-mail. Byla před námi jednání, příprava a chvíli trvalo než se vše dalo do pohybu. Nakonec se podařilo a my jsme tady. :) Historii předchozích e-shopů nechám Monice, nerad bych se do toho zamotal. Každopádně věřím, že naše vzájemná spolupráce bude přínosná a bude vám, "kreativním duším" a jejím obdivovatelkám přinášet stejnou radost jako nám dvěma.

Co nám na projekt řekla Monika Brýdová? 

(redaktorka, blogerka) 

Zdravím vás a ráda bych vám představila nový e-shop. Navazuje na ty, ze kterých mě již znáte. Ten úplně původní, který měl ještě adresu obchod.brydova.cz a fungoval již od roku 2001 na mých stránkách. Byl předpotopní z dnešního pohledu, ale dělala jsem ho s láskou. Za deset let poté jsem jej předala do správy svého tehdy manžela a přejmenoval se na bryda.cz.

Bohužel nový systém se neukázal jako výhra a souhrou všeho se stalo, že během pár let se ukázalo, že nefunguje tak dobře jako ten předpotopní, byť na jeho přípravu bylo vynaloženo nemálo prostředků. A také se stalo, že jsem došla v životě do bodu, kdy jsem cítila, že nefunguje více věcí. Ano, byla jsem to já, kdo opustil nejdříve manžela a posléze mentálně i e-shop. Nějak jsem věřila, že to bude fungovat dobře i dál. Ale bohužel to nefungovalo. Je to jako když dítě, které jste dobře vychovali, pošlete do světa a přerušíte s ním kontakt. Nic není automatické, ani láska. Bez péče nic neroste.

Nicméně, protože e-shop bylo původně moje dítě, miminko, tak mi bylo líto, že postupně nesplňuje to, co se od něj očekává. A když už bylo jasné, že dál fungovat nebude, tak jsem vyslala přání a jak víte, dobře vyslané přání se plní. A já se díky mé kamarádce Ivě propojila s Jiřím Turnerem, jejím synem, který bude nový e-shop provozovat a vést a já mu budu dělat takovou „výtvarnou ředitelku“.

Budu pro vás vymýšlet nové nápady, vzorovat nové šablony, testovat všechny materiály, které budeme v e-shopu nabízet. Prostě to, co myslím umím nejlépe. Jiří a jeho tým budou dělat ten obchod, který mě úplně nenaplňuje, ale je mi jasné, že když se umí dělat, tak to spojení je to nejlepší, co si zákazníci mohou přát. Za tu dobu, co jsme pro vás dávali e-shop dohromady jsem se utvrdila v tom, že Jiří má jednu vlastnost, kterou potřebuje každý dobrý e-shop – umí jednat s lidmi a vyřešit i nepříjemné situace tak, abychom všichni byli spokojení. Tak nám držte palce, aby tahle spolupráce fungovala. Já věřím, že bude, protože oba do toho dáme vše, co umíme nejlépe.

Pár slov závěrem...

Budeme rádi za vaši přízeň a podporu v budování tohoto společného projektu. Máme pro vás připraveno mnohé, jak se říká, a u Moniky to platí dvojnásob, fantazii se meze nekladou a můžete se těšit na zajímavý obsah a originální nápady.

Vše přijde postupně a v pravý čas, jelikož nejde nic uspěchat...

Tým Vašeho e-shopu.

Loading...