Razítka Aladine STAMP WITH LOVE, 9 ks - Visačky


Gumová razítka na pěnové hmotě s motivy visaček na dárky. Sada 9 ks razítek a 3 ks razítkovacích polštářků - černý, růžový a červený. Velikost archu je 20 x 15 cm.
330,00 Kč
272,73 Kč bez DPH
Aladine
55411
3660016554118
24 Měsíc(ů)
12 Měsíc(ů)
skladem
2 ks
3 až 4 dny
Prodejna Hajnice

Sada obsahuje 9 razítek s českými nápisy v tématických rámečcích ve tvaru visačky na dárek, koleček a štítku. Součástí balení jsou i 3 razítkovací polštářky - černý, červený a růžový.

Vyrobeny s láskou  jsou tyto nápadité visačky k označení dárečků pro vaše blízké, ale také ručně vyrobených produktů a dalších milých překvapení. Využijte je jako poděkování nebo přání všeho nejlepšího. Dejte obdarovanému vědět, co pro vás znamená!

Razítka mají kvalitní hlubokou texturu, díky které je využijete na nejrůznější projekty:

  • Papírové tvoření -  razítka jsou ideální při tvorbě visaček, cedulek, ale i přáníček.
  • Skvěle se obtiskávají do keramiky a jiných modelovacích hmot.
  • Pokud použijete textilní razítkovací polštářek nebo barvu na textil, můžete nazdobit látky z přírodních vláken (bavlna, len, hedvábí).

K razítkům doporučujeme razítkovací polštářky StazOnArchival nebo IZINK Quick Dry. Tyto inkousty rychle zasychají a jsou voděodolné, motivy lze skoro ihned vybarvovat vodovými barvami, fixy nebo inkousty.

Po každém použití je nutné razítko očistit. Osvědčila se nám vlhká utěrka, do které razítko otíráme ihned po použití. V průběhu práce také můžeme razítka odkládat do nádobky s vodou a na závěr je pak pečlivě očistit kartáčkem.

Parametry

symboly
chat Komentáře (0)
Loading...