Razítka na textil Aladine Stampo TEXTILE, 9 ks - Mandaly
Razítka na textil Aladine Stampo TEXTILE, 9 ks - Mandaly
Předchozí keyboard_arrow_left
Další keyboard_arrow_right
zoom_in
Razítka na textil Aladine Stampo TEXTILE, 9 ks - Mandaly
Razítka na textil Aladine Stampo TEXTILE, 9 ks - Mandaly

Razítka na textil Aladine Stampo TEXTILE, 9 ks - Mandaly


Kvalitní gumová razítka na pěnové hmotě s motivy mandal. Jsou vhodná na potisk textilu, ale i na papír nebo do keramiky. Sada obsahuje 9 razítek a razítkovací polštářek s černou textilní barvou.
369,00 Kč
304,96 Kč bez DPH
Aladine
05267
3660016052676
24 Měsíc(ů)
12 Měsíc(ů)
skladem
7 ks
3 až 4 dny
Prodejna Hajnice

Překrásná sada razítek s motivy mandal, které jsou velice oblíbeným motivem. Přidáním tekutých perel do obrazců vykouzlíme drobné, ale efektní tečkované detaily. Razítkujte a zdobte textilní polotovary a vytvořte si originální módní doplňky - tašky, trička, batůžky, šátky, ubrusy nebo povlaky na polštářky apod.

Sada obsahuje 9 ks razítek a černý razítkovací polštářek na textil. Jsou vyrobená z kvalitní gumy na vysoké pěnové hmotě.

Razítka mají všestranné použití:

 

  • Na textilní polotovary razítkujeme pomocí razítkovacích polštářků na textil anebo můžete razítko natupovat barvou na textil (pozor, razítko ihned umyjte, aby textilní barva na razítku nezaschla). Na textilu barvu zafixujte důkladným zažehlením po dobu 5 minut přes pečicí papír. Prát doporučujeme po rubu maximálně na 40 °C. Delší životnosti u malovaného textilu dosáhnete ručním praním a používáním šetrných pracích gelů.
  • Mandaly vypadají fantasticky i na papírových projektech – záložkách do knížek, balicím papíře, dárkové tašce, krabičce, visačce, jmenovce apod. Kombinovat můžete i s dalšími razítky. Textilní inkoust se chová na papíře jako permanentní a při kontaktu s vodou se nerozpíjí. Na papír doporučujeme také barevné inkousty z řady IZINK Quick Dry, narazítkované motivy můžete vybarvovat fixy nebo třeba dokreslovat.
  • Vyzkoušejte je třeba i při výrobě vlastního diáře, deníku nebo Bullet Journalu. Stránky s mandalami vám bude každý závidět!
  • Razítka mají hlubokou texturu, jsou ideální k otiskům do keramiky a dalších modelovacích hmot. Jejich grafika v nich dokonale vyniká.
  • Pokud použijete akrylové barvy, můžete tisknout na nejrůznější materiály, jako jsou dřevo, plátno, kov apod. Po práci ihned razítka omyjte vodou.


Razítka v průběhu práce otírejte vlhkou utěrkou nebo odkládejte do nádobky s vodou na závěr důkladně očistěte pomocí kartáčku.

Parametry

mandaly
chat Komentáře (0)
Loading...